Electrolize-s600 (3)


Electrolize-s600-8
TEMİZ MÜKEMMEL VE HESAPLI ETİKETLEME;

Metal ürün etiketlemesiyle ilgili olarak, temiz ve hesaplı etiketleme ancak PROFESSIONAL QUALITAT   etiketleme makinesi ile mümkün olmaktadır. Metal işleyen tüm branşlardaki değişik etiket işleme problemleri PROFESSIONAL QUALITAT ile anında çözümlenmektedir. Mamülleriniz için kullanılmakta olduğunuz kağıt yada metal etiket fiyatlarıyla bile karşılaştırıldığında, hesaplı bir metal mamül etiketleme yöntemi olduğunu kanıtlamıştır.

MODERN VE KULLANIMI KOLAY, FARKLI YÜZEY VE METALLERDE KULLANIM KOLAYLIĞI; 

Metal işleyen müşterilerimiz ile müşterek çalışarak etiketleme tekniğini optimum bir seviyeye getirerek etiketlemeyi dahada kolaylaştırdık. Geliştirilmiş olan bu yüksek etiketleme tekniğini sınırsız olarak siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Her türlü küçük, büyük, düz, yuvarlak, bükey yada hacimli parçalar incelik ve kalınlıkları fark etmeksizin PROFESSIONAL QUALITAT ile anında ve kolayca etiketlenebilmektedir. Parça yüzeylerinin kumlanmış, sertleştirilmiş kromajlı, nikelajlı ve çeşitli başka işlemlerden geçmiş olması bile PROFESSIONAL QUALITAT’nin etiketlemesini etkilememektedir.

KULLANIMI;  

PROFESSIONAL QUALITAT makinelerimizin herhangi bir mamülün yüzeyine istenilen yazılım, grafik parça kodu, logo ve ambleminizi 2 ile 3 sn gibi kusa sürelerde işlemektedir. Bu ise saatte 1200 ile 1800 arası etiketleme yapabilme olanağı sağlamaktadır. Etiketlemenin hızı mamüllerin küçük ve büyüklükleriyle doğru orantılıdır. Makinelerimizin kullanımı her yaş grubundan çalışanın dahi kolayca kullanabileceği şekilde basitimize edilerek dizayn edilmiştir.

YAPILAN ETİKETLEMENİN ÖZELLİKLERİ VE DAYANIKLILIĞI;

PROFESSIONAL QUALITAT makinelerimizle yapılan etiketlemenin en önemli özelliklerinden biride boya kullanılmamaktadır. Electrokimyasal bir yöntemle yazılım, grafik, parça kodu, logo ve amblem mamülün yüzeyine işlenmektedir. Kısaca lazer yazılımının electrokimyasal yöntemidir. Yapılan etiketleme yöntemi lazer etiketlemesinden bile daha net ve temiz, daha hesaplı ve basitimize edilmiş bir yöntemdir.

PROFESSIONAL QUALITAT makinelerimizle yapılan etiketleme sonucu, mamülün yüzeyinden içine doğru 0,1 mg ile 0,8 mg değerleri arasında işlemektedir. Bu değerlerdeki etiketleme, makinelerimizin ön panosunda bulunan 1,2,3 nolu kademelerde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca uygulanan etiketleme sonucu, mamülleriniz kullanılmaz hale geldiğinde dahi yüzeylerinde kalacaktır.

PROFESSIONAL QUALITAT  MAKİNELERİMİZİN SERİ ETİKETLEMESİ İÇİN MÜŞTERİYE ÖZEL DONANIMLAR;

KALIPLAR;

Makinelerimizin yanında istediğiniz ve gereksiniminiz ölçüsünde,logonuz ve iletişim adreslerinizin olduğu tek bir kalıpla bütün mamüllerinizi etiketleyebileceğiniz gibi, istersenizde her bir mamülünüz için seri numaralarınızında olduğu birçok kalıpta temin edilmektedir. Bu kalıpların her biri 40.000 adet etiketleme yapabilme özelliğine sahip olup, firmamız tarafından makine satış aşamasında ve daha sonrası içinde siz müşterilerimize temin edilmektedir.

PNOMATİK ÜNİTESİ;

Özel aksesuar olarak ELECTROTOM 130 etiketleme programına dahil edilmiştir. Yüksek basınç üreten bu ünite sayesinde yuvarlak ve geniş alanlı etiketlemede önemli avantajlar sağlamaktadır. Pnomatik ünite sayesinde daha ekonomik ve fabrikasyon etiketleme olanağı doğmaktadır.
İsteğe bağlı olarak siz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. İstek doğrultusunda makinelerimizden ayrı olarak fiyat talep edilmektedir.

PROFESSIONAL QUALITAT  ETİKETLEME MAKİNESİ;

Türkiye’de ilk defa,  firmamız tarafından üretilmiş olup, metal mamüllerin üzerine çıkmayacak şekilde,yakarak,etiketleme yapabilme özelliğine sahiptir.

PROFESSIONAL QUALITAT ETİKETLEME MAKİNESİ;

Üretimini yapmış olduğunuz malzemelerinize, bundan böyle kendi amblem ve logolarınızı,seri numaralarınızı ve iletişim adresleriniz gibi gerekli bilgilerinizi 2-3 sn gibi kısa sürelerde etiketleyerek, isminizi Türkiye ve Dünyaya tanıtacaktır.

İletişim
Bahçelievler mah. Mevlana Cad. No:28
ilkadım / Samsun
Tel&Fax : 0362 230 05 00
Gsm : 0532 524 16 76
info@cansinmakina.com